Lekarze okuliści wybrali Lentivu®

 

Małgorzata Rudyk, lekarz rezydent na specjalizacji z zakresu okulistyki, Poznań
Wada wzroku przed zabiegiem: OP sfera -5 D; Cyl -1 / OL sfera -4,25 D Cyl -0,75

„Kiedy dowiedziałam się o zabiegu Lentivu – jego zaletach i możliwościach szybkiego powrotu do normalnego życia, podjęłam decyzję niemal natychmiast.

Od początku specjalizacji spotykałam się z różnymi przypadkami i zdobywałam wiedzę na temat różnych powikłań zabiegów okulistycznych. Jednak poznanie techniki samego zabiegu oraz chęć pozbycia się uciążliwych w wielu sytuacjach soczewek kontaktowych pomogły mi podjąć decyzję.

Lubię żyć aktywnie dużo podróżuję, wspinam się po wysokich górach, dbam o kondycję i …czuję się wyśmienicie. Dzisiaj jestem już po zabiegu, mam pełną ostrość wzroku i nie potrzebuję używać soczewek kontaktowych.”

Marta Janyska, lekarz okulista, Poznań
Wada wzroku przed zabiegiem: OP sfera -9 D; Cyl -2,25 / OL sfera -8,5 D; Cyl -3

„Pojawiła się nowa metoda, która przekonała mnie do chirurgii refrakcyjnej. Bardzo ważny dla mnie był szybki powrót do pełnego komfortu życia oraz niemal niezwłoczny powrót do pracy, co umożliwiła mi zabieg metodą Lentivu.

Jestem teraz żywym przykładem, że zabieg Lentivu jest bardzo dobrą alternatywą do noszenia soczewek lub okularów, a rzetelna i fachowa procedura badań kwalifikacyjnych czyni go bezpiecznym.”

Joanna Ereńska, lekarz okulista, Poznań
Wada wzroku przed zabiegiem: OP sfera - 5,25 D; Cyl -0,5 / OL sfera - 5,25 D; Cyl -1

„Odkąd pamiętam nosiłam soczewki kontaktowe, które były wygodnym i estetycznym rozwiązaniem oraz alternatywą dla okularów. Tak naprawdę czekałam na odpowiedni moment, czyli w moim przypadku pojawienie się tej właściwej metody do chirurgii refrakcyjnej. Postęp medycyny oraz rozwój technologii sprawił, że mogłam usunąć wadę wzroku dzięki metodzie Lentivu. Jestem zadowolona, czuję się bardzo dobrze i odzyskałam wzrok sprzed lat. ”

Mapa strony Polityka prywatności
Powrót do góry