Ceny zabiegów - Zwyrodnienie plamki

Naszych wycen leczenia zwyrodnienia plamki żółtej dokonujemy w sposób przejrzysty i czytelny. Na bieżąco wyjaśniamy wszelkie wątpliwości, udzielamy wyczerpujących odpowiedzi na pytania dotyczące cen zabiegów. Tworzymy transparentne kosztorysy, które nie zawierają niejasnych, ukrytych punktów.

Cenniki, które prezentujemy, ujmują tylko rzeczywiste koszty konsultacji i leczenia. Dzięki nim Pacjenci mogą podjąć przemyślaną decyzję o zabiegu lub zaplanować jego wykonanie w przyszłości.

Przed rozpoczęciem każdej terapii w Klinice Optegra, rzetelnie informujemy Pacjentów o dokładnej cenie leczenia. Stawka wyraża jakość i najwyższe standardy, jakie zapewniają nasi kwalifikowani specjaliści. Odzwierciedla również doświadczenie i praktyczne umiejętności pracujących u nas chirurgów okulistów, którzy posługują się niezawodnym, innowacyjnym sprzętem. Nieustannie doskonalimy naszą wiedzę i inwestujemy w technologię. Wszystko dla dobra i satysfakcji Pacjentów. 

Oferujemy różnorodne opcje i warianty finansowania leczenia choroby AMD.

W ramach kontraktu z NFZ w klinice w Krakowie i we Wrocławiu świadczymy usługi w zakresie leczenia neowaskularnej (wysiękowej) postaci zwyrodnienia plamki związanego z wiekiem (AMD). Świadczenia są realizowane w ramach przyznanego limitu, Programu Lekowego AMD.

Wybierz klinikę i sprawdź naszą ofertę.

Wybierz Klinikę
Mapa strony Polityka prywatności
Powrót do góry