Zostałeś zdyskwalifikowany do zabiegu laserowej korekcji w innej klinice? Uważasz, że astygmatyzmu nie można skorygować? Przyjdź do nas! Mamy wieloletnie doświadczenie w korygowaniu bardzo dużych i skomplikowanych wad wzroku!      

Ceny zabiegów okuloplastycznych

Wycen operacji oczu dokonujemy w sposób przejrzysty i czytelny. Udzielamy wyczerpujących odpowiedzi na pytania dotyczące cen zabiegów. Tworzymy transparentne kosztorysy, które nie zawierają niejasnych, ukrytych opłat.

Cenniki, które prezentujemy, ujmują wszystkie rzeczywiste koszty konsultacji i leczenia. Dzięki nim Pacjenci mogą podjąć przemyślaną decyzję o zabiegu lub zaplanować jego wykonanie w przyszłości.

Przed rozpoczęciem terapii w Klinice Optegra szczegółowo i rzetelnie informujemy Pacjentów o dokładnej cenie leczenia. Jej wysokość wyraża jakość i najwyższe standardy, jakie zapewniają nasi specjaliści. Odzwierciedla również doświadczenie i umiejętności chirurgów okulistów, którzy posługują się innowacyjnym sprzętem, w jaki wyposażamy placówki Optegra. Nieustannie doskonalimy naszą wiedzę i inwestujemy w technologię. Dbamy o satysfakcję Pacjentów i gwarantujemy im dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i międzynarodowego know-how.

Oferujemy różnorodne opcje i warianty finansowania operacji oczu.

Wybierz klinikę i sprawdź naszą ofertę.

Wybierz Klinikę
Mapa strony Polityka Prywatności Cookies Informacje o przetwarzaniu danych osobowych.
Powrót do góry