Zostałeś zdyskwalifikowany do zabiegu laserowej korekcji w innej klinice? Uważasz, że astygmatyzmu nie można skorygować? Przyjdź do nas! Mamy wieloletnie doświadczenie w korygowaniu bardzo dużych i skomplikowanych wad wzroku!      

Jarek Szado

Praca choreografa i reżysera pokazów mody wiąże się z długimi i późnymi godzinami pracy. Nocne próby, wszędzie obecny dym papierosowy w połączeniu z soczewkami kontaktowymi, które nosiłem przez 30 lat, wyczerpywały moje oczy. 

Dodatkowo pracuję jako stylista, między innymi przy sesjach zdjęciowych znanych magazynów. Przedłużające się godziny pracy, zarówno dla mnie, jak i modelek występujących w sesji, stanowią nie lada wyzwanie dla kogoś, kto od lat boryka się z dużą wadą wzroku. 

Odkąd zdecydowałem się na zabieg laserowej korekcji w klinice Optegra, teraz wystarczy tylko, że napiję się kawy i mogę pracować dalej. 
Optegra to profesjonalny zespół życzliwych ludzi, od razu wzbudzających zaufanie. Przemiła obsługa, odpowiedni klimat i zabieg trwający krócej niż wizyta u dentysty – wszystko to daje poczucie przebywania bardziej w rodzinnym gronie niż w klinice okulistycznej.

Mapa strony Polityka Prywatności Cookies Informacje o przetwarzaniu danych osobowych.
Powrót do góry