lek. med. Agnieszka Szoturma Lekarz okulista

lek. med. Agnieszka Szoturma

Specjalizacje:

Kwalifikacje do zabiegów / Konsultacje okulistyczne / Diagnostyka

Umów wizytę

Ukończyłam Collegium Medicum UJ w 1996 roku. Odbyłam staż do specjalizacji I stopnia
w Wojewódzkim Szpitalu Okulistycznym w Witkowicach. Po zdaniu egzaminu specjalizacyjnego
z okulistyki I stopnia odbyłam staż do specjalizacji II stopnia z okulistyki w Oddziale Okulistycznym Szpitala Specjalistycznego im L. Rydygiera, staże w Oddziale Okulistycznym Szpitala Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie oraz W Klinice Okulistycznej Collegium Medicum UJ.

W 2005 roku zdałam egzamin specjalizacyjny II stopnia z okulistyki. Pracowałam w Poradni Okulistycznej w Proszowicach, w Poradni Okulistyki Dziecięcej w Krakowie oraz w ramach praktyki prywatnej. W Naszej Klinice Optegra pracuję od 7 lat. W tym okresie odbyłam liczne kursy okulistyczne, w tym kurs chirurgii refrakcyjnej w Rzymie.

Moją dewizą w pracy  jest empatyczne i indywidualne podejście do każdego pacjenta, stałe doskonalenie umiejętności i poszerzanie wiedzy okulistycznej.

Mój zawód to moja pasja i cieszę się, że mogę w pracy realizować się  zgodzie z moimi zainteresowaniami.

Poza pracą mam też inne zainteresowania. Uwielbiam podróże, górskie wędrówki i związane z tym poznawanie innych krajów i odmiennych kultur. 

Interesuję się sztuką, przede wszystkim teatrem, literaturą i malarstwem. Sama czasem rysuję i biorę udział w warsztatach teatralnych. To daje mi chwile wytchnienia od codziennych zajęć i powoduje,że mam jeszcze więcej zapału do pracy.

 


Mapa strony Polityka prywatności
Powrót do góry