dr n. med. Magdalena Mazurek Lekarz okulista

dr n. med. Magdalena Mazurek

Specjalizacje:

Konsultacje okulistyczne / Kontrole po zabiegach

Umów wizytę

Ukończyłam Wydział Lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Pracowałam w Klinice Okulistyki Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, gdzie w 2014 roku uzyskałam stopień doktora nauk medycznych ( tytuł pracy " Zmiany w przednim odcinku oka u pacjentów z cukrzycą typu 2 w zależności od stopnia retinopatii cukrzycowej oraz wartości HbA1c "). W 2015 roku uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie okulistyki.


Odbyłam staż zagraniczny na oddziale okulistyki Vall d'Hebron University Hospital w Barcelonie.

Zajmuję się przede wszystkim diagnostyką i leczeniem schorzeń przedniego oraz tylnego odcinka oka. Prowadzę również kontrolę pacjentów po zabiegach laserowej korekcji wzroku oraz po operacji zaćmy.

Szczególne moje zainteresowania obejmują także cukrzycową chorobę oczu , zabiegi z dziedziny okuloplastyki,  diagnostykę obrazową chorób przedniego i tylnego odcinka oka przy wykorzystaniu najnowszych metod diagnostycznych, takich jak tomografia optyczna OCT.

Dbam o podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach krajowych oraz zagranicznych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.


Mapa strony Polityka prywatności
Powrót do góry