lek. Magdalena Bielak Lekarz okulista

lek. Magdalena Bielak

Specjalizacje:

Kwalifikacja zaćma / Diagnostyka / Kwalifikacje do RLE

Umów wizytę

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku. Specjalizację z okulistyki odbyłam w Szpitalu w Wołominie, gdzie zdobyłam gruntowne wykształcenie okulistyczne. Swoją specjalizację z okulistyki odbywałam także w Szpitalu Royal Victoria Infirmary w Newcastle upon Tyne w Wielkiej Brytanii, gdzie przez 4 lata doskonaliłam zdobyte umiejętności
w zakresie fakoemulsyfikacji zaćmy, okuloplastyki, laseroterapii chorób siatkówki
w retinopatii cukrzycowej oraz nowych metodach diagnostyki i leczenia AMD. Ukończyłam Microsurgical Skills oraz Phacoemulsyphication Courses w Royal College of Ophthalmology w Londynie.

 Jestem również absolwentką Podyplomowych Studiów z Prawa Medycznego, Bioetyki i Socjologii Medycyny na Uniwersytecie Warszawskim.

Uczestniczę w licznych kursach, szkoleniach oraz konferencjach krajowych

i zagranicznych, gdzie przedstawiam swoje prace naukowe i osiągnięcia terapeutyczne. Jestem Członkiem Polskiego Towarzystwa  Okulistycznego, General Medical Council oraz European Society of Cataract and Refractive Surgery.

Obecnie pracuję w Oddziale Okulistycznym Szpitala w Wołominie oraz współpracuję z kilkoma Ośrodkami Okulistycznymi w Warszawie. Prowadzę również specjalistyczną praktykę lekarską w gabinecie okulistycznym w Ostrołęce.


Mapa strony Polityka prywatności
Powrót do góry