lek. Karolina Czajor Lekarz okulista

lek. Karolina Czajor

Specjalizacje:

Konsultacje okulistyczne / Diagnostyka

Umów wizytę

Jestem lekarzem, specjalistą okulistyki, absolwentką wydziału lekarskiego Akademii Medycznej
we Wrocławiu w 2008 roku.

W 2009 roku rozpoczęłam pracę, specjalizację i studia doktoranckie w Klinice Okulistyki Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Od początku szkolenia okulistycznego w centrum moich zainteresowań szczególne miejsce zajmowały jaskra, wykorzystanie badań elektrofizjologicznych w okulistyce oraz zagadnienia z kręgu neurookulistyki. Doskonalenie moich umiejętności kontynuowałam na stażach zagranicznych,
m.in. w Klinice Oddziale Neurookulistyki Kliniki Uniwersyteckiej w Tybindze (Niemcy) oraz Oddziałach Neurookulistycznym i leczenia Jaskry Moorfield’s Eye Hospital w Londynie (realizacja grantów Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Okulistycznego). Uczestniczyłam także w szkoleniach modułu siatkówkowego European School for Advanced Studies in Ophthalmology w Lugano (Szwajcaria).

Jestem autorem i współautorem publikacji naukowych w czasopismach krajowych i zagranicznych.

W czasie mojej pracy zawodowej najważniejsze jest dla mnie spotkanie z drugim człowiekiem
i dążenie do wspólnego rozwiązania jego problemu.

Przeprowadzam badania i zabiegi, takie jak: kwalifikacje do zabiegów usunięcia zaćmy, iniekcji anty VEGF, diagnostyki i leczenia jaskry, zabiegi z użyciem lasera YAG, laserowanie siatkówki, USG oka i oczodołu, badania OCT, angiografie, badania pola widzenia, iniekcje okogałkowe i płukanie dróg łzowych.

Od 2013 roku pracuję w Klinikach grupy Otegra.


Mapa strony Polityka prywatności
Powrót do góry