Zostałeś zdyskwalifikowany do zabiegu laserowej korekcji w innej klinice? Uważasz, że astygmatyzmu nie można skorygować? Przyjdź do nas! Mamy wieloletnie doświadczenie w korygowaniu bardzo dużych i skomplikowanych wad wzroku!      

lek. Karolina Ciszewska Lekarz okulista

lek. Karolina Ciszewska

Specjalizacje:

kwalifikacje / kontrole / zabiegi korekcji wzroku

Umów wizytę

Ukończyłam studia na wydziale lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie okulistyki odbyłam w Klinice Okulistyki w Lublinie.

W codziennej praktyce lekarskiej w Klinice Okulistycznej Optegra zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób zarówno przedniego, jak i tylnego odcinka gałki ocznej.

Regularnie uczestniczę w szkoleniach, kursach i konferencjach naukowych krajowych i zagranicznych, dzięki czemu systematycznie poszerzam swoją wiedzę i podnoszę kwalifikacje zawodowe. W ramach pracy doktorskiej prowadzę treningi fiksacji z wykorzystaniem mikroperymetrii u pacjentów z zaawansowanym AMD.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Zaćmy i Chirurgów Refrakcyjnych.

Pracuję jako starszy asystent w Klinice Chirurgii Siatkówki i Ciała Szklistego w Lublinie, a także w Poradni Okulistycznej CM Luxmed.

W gabinecie każdy pacjent może liczyć na mą życzliwość i uśmiech, a przede wszystkim na profesjonalne, indywidualne i pełne zaangażowania podejście w proces diagnostyczny i leczniczy.


Mapa strony Polityka Prywatności Cookies Informacje o przetwarzaniu danych osobowych.
Powrót do góry