dr n. med. Magdalena Micor Lekarz okulista

dr n. med. Magdalena Micor

Specjalizacje:

Konsultacje okulistyczne

Umów wizytę

Studia medyczne ukończyłam na Pomorskiej Akademii Medycznej w 1997 roku. W 2003 roku uzyskałam z wyróżnieniem cum laude tytuł Doktora Nauk Medycznych.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w PAM Szczecin w Katedrze i Klinice Okulistyki, W Belfast (Północna Irlandia) na stażu w Royal Victoria Hospital, w przychodniach WOMP-ZCLiP i KMW w Szczecinie, Lux Med i Medicus.

Od kilku lat pracuję w klinice Optegra.

Oprócz pracy zawodowej stale rozwijam też moją działalność naukową. Zrealizowałam grant dla pracowników naukowych, który otrzymałam z Komitetu Badań Naukowych, na badania elektroretinogramu stymulowanego wzorcem PERG oraz wzrokowych potencjałów wywołanych PVEP do oceny stopnia zaniku nerwu wzrokowego u chorych po przebytym pozagałkowym zapaleniu tego nerwu.

Prowadziłam wykłady na Kongresie Europejskiego Towarzystwa Okulistycznego w Turcji i na Zjeździe Naukowym Okulistów Polskich w Warszawie.

Mówię biegle trzema językami, w tym w języku niemieckim i angielskim na poziomie zaawansowanym, a w hiszpańskim – średnio zaawansowanym.

Bycie lekarzem dla mnie to pasja, zaangażowanie oraz magia - to szczególne spotkanie z drugim człowiekiem.

Usłyszałam od pacjenta "Teraz widzę ptaki na niebie..".

Dla takich chwil warto być okulistą...


Mapa strony Polityka prywatności
Powrót do góry