dr n. med. Anna Wyrwicka Specjalista chorób oczu

dr n. med. Anna Wyrwicka

Specjalizacje:

kwalifikacje / kontrole / konsultacje okulistyczne

Umów wizytę

Ukończyłam Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2004 roku. Specjalizowałam się w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi w latach 2006-2008, a następnie w latach 2008-2011 w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej-Centralnym Szpitalu Weteranów w Łodzi. W roku 2009 obroniłam pracę na stopień doktora nauk medycznych. W ramach doskonalenia odbyłam staże w University Ulm Augenklinik w Niemczech i w St. Erick Hospital w Szwecji. Systematycznie biorę udział w licznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje i konferencjach naukowych w kraju i za granicą.

W praktyce ambulatoryjnej zajmuję się leczeniem pacjentów z wadami wzroku, również z wysoką krótkowzrocznością, zezem i niedowidzeniem, zapaleniem brzegów powiek, zaburzeniami nawilżenia oczu w tym z zespołem suchego oka, chorobami alergicznymi oczu, jaskrą, nadciśnieniem ocznym, zapaleniem błony naczyniowej. Wykonuję badania okulistyczne u dzieci.

W klinikach Optegra zajmuję się kwalifikacją pacjentów do laserowej korekcji wzroku (Lentivu, LASEK, EBK, FEMTO-lasik).

Moje zainteresowania zawodowe oprócz okulistyki to medycyna estetyczna. Po za pracą fascynują mnie motocykle, konie i podróże.


Mapa strony Polityka prywatności
Powrót do góry