Pielęgniarka ambulatoryjna i pielęgniarka instrumentariuszka Katowice - [#Katowice - Pielęgniarka ambulatoryjna / pielęgniarka instrumentariuszka]

Katowice

Międzynarodowa sieć klinik okulistycznych Optegra poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Pielęgniarki Ambulatoryjnej

Pielęgniarki Instrumentariuszki

Opis stanowiska:

  • praca na bloku operacyjnym
  • praca w gabinecie diagnostycznym

Oczekiwania:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • dodatkowe kwalifikacje (mile widziane) np. pielęgniarki operacyjnej

(specjalizacja/kurs – również w trakcie szkolenia)

  • otwartość oraz chęć uczenia
  • wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w okulistyce (mile widziane)
  • umiejętność obsługi diagnostycznego sprzętu okulistycznego (mile widziane)
  • znajomość języków obcych, szczególnie angielskiego (mile widziane)

Oferujemy:

  • stabilną pracę w wiodącej sieci klinik okulistycznych
  • interesującą pracę w przyjaznej atmosferze
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę, zlecenia lub kontraktu

Dołącz do nas!

Dozwolone pliki: .pdf, .doc, .docx, .txt, .odt, .rtf.