Asystent ds. Obsługi Pacjenta - [#Asystent ds. Obsługi Pacjenta]

Warszawa

Międzynarodowa sieć klinik okulistycznych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Asystenta ds. Obsługi Pacjenta

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa Pacjentów - umawianie, potwierdzanie i odwoływanie wizyt; przygotowywanie dokumentacji medycznej, przyjmowanie płatności, aktywna propozycja umówienia wizyty lub zabiegu,
  • kompleksowa obsługa Pacjentów zgodnie z przyjętymi standardami Klinik Optegra,
  • sprawowanie wyjątkowej opieki nad Pacjentem, inicjatywa i zaangażowanie w sprawę Pacjenta,
  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji oraz dokumentów,
  • nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą,
  • współpraca z Zespołem lekarzy, pielęgniarek oraz optometrystów,
  • realizacja  bieżących spraw biurowych,
  • wykonywanie innych czynności związanych z zakresem działalności zgodnie z poleceniem przełożonego.

Wymagania:

  • wysoki poziom inteligencji emocjonalnej,
  • zaangażowanie, empatia, indywidualne podejście do Pacjenta,
  • umiejętność posługiwania się językiem korzyści,
  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta,
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • skrupulatność, obowiązkowość,
  • praktyczna znajomość obsługi komputera,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • pracę w wiodącej sieci Klinik Okulistycznych,
  • interesującą i pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze,
  • możliwość poszerzania swoich kompetencji poprzez szkolenia,
  • udział w wydarzeniach firmowych.

Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem, prosimy przesyłać drogą elektroniczną.

Dołącz do nas!

Dozwolone pliki: .pdf, .doc, .docx, .txt, .odt, .rtf.