Kariera w Optegra

Optegra jest jedyną, międzynarodową siecią klinik chirurgii okulistycznej w Polsce i na świecie. Została stworzona z myślą o pacjentach i ich pragnieniu powrotu do pięknego i pełnego życia.

To wyjątkowa organizacja, skupiona na pracy zespołowej i dostarczaniu najlepszych rozwiązań w zakresie chirurgii okulistycznej, setkom tysięcy Pacjentom na całym świecie.

Nasze wartości to:
Zaangażowanie - Jesteśmy pasjonatami dokonywania pozytywnych zmian.
Uczciwość i zaufanie - Jesteśmy otwarci, szczerzy i traktujemy wszystkich z szacunkiem.
Profesjonalizm i doświadczenie - Angażujemy tylko najbardziej utalentowanych ludzi, aby zapewnić doskonałą obsługę i wyniki leczenia.
Indywidualne podejście - Dokładamy wszelkich starań, by każdy czuł się indywidualnie i wyjątkowo.

Jeżeli chciałabyś dołączyć do Zespołu Optegra Polska, wyślij do nas swoje zgłoszenie na adres: rekrutacja@optegra.com.pl

Aktualne oferty pracy:

Pielęgniarki

Kraków

Klinika Okulistyczna Optegra - w związku z rozwojem oddziału w Krakowie poszukuje pielęgniarki ze specjalizacją pielęgniarstwa operacyjnego lub po kursie specjalizacyjnym.

 


Read More

Lekarze okuliści

Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Szczecin, Inne

Optegra Polska, prowadząca największą sieć klinik okulistycznych w Polsce, poszukuje Lekarzy Okulistów zainteresowanych rozpoczęciem pracy w klinikach Optegra, w zakresie zabiegów korekcji wzroku, okuloplastyki, leczenia jaskry, chorób siatkówki oraz okulistyki dziecięcej.


Read More

Mapa strony Polityka Prywatności Cookies
Powrót do góry