Zostałeś zdyskwalifikowany do zabiegu laserowej korekcji w innej klinice? Uważasz, że astygmatyzmu nie można skorygować? Przyjdź do nas! Mamy wieloletnie doświadczenie w korygowaniu bardzo dużych i skomplikowanych wad wzroku!      

Szkolenia

Optegra jest jedyną, międzynarodową siecią klinik chirurgii okulistycznej w Polsce i na świecie. Specjalistyczny charakter placówek i pracujących tu ekspertów umożliwia wzajemną wymianę wiedzy i doświadczeń. Nasi lekarze dzielą się dorobkiem z kolegami z Wielkiej Brytanii, Niemiec czy Czech.

Specjaliści, którzy z nami współpracują, to wybitni fachowcy i eksperci medyczni. Nieustannie rozwijają swoje umiejętności. Biorą także udział w innowacyjnych badaniach medycznych i konsultacjach międzynarodowych. Doskonalą kompetencje.

Zapraszamy do współpracy lekarzy, którzy są zainteresowani podnoszeniem kwalifikacji i zdobywaniem nowych doświadczeń zawodowych. Na naszych szkoleniach i warsztatach można poszerzać wiedzę teoretyczną i praktyczną nt. innowacyjnych i prekursorskich metod operacyjnych.

Mapa strony Polityka Prywatności Cookies Informacje o przetwarzaniu danych osobowych.
Powrót do góry