Optegra Polska Sp. o.o. informuje o zamknięciu z dniem 1 sierpnia 2019 roku Sklepu Internetowego Optegra Polska sp. z o.o.. ZOBACZ WIĘCEJ.      

MEL 90 - najnowocześniejszy laser firmy Carl Zeiss Meditec do zabiegów LKW w klinikach Optegra.

MIL90-1144526_ret2_1E_web-2.jpg

MEL 90 – najnowocześniejszy laser firmy Carl Zeiss Meditec do przeprowadzania zabiegów korekcji wzroku w klinikach Optegra.

Klinika okulistyczna Optegra, jako pierwsza i jedyna w Polsce wykonuje od początku 2017r. zabiegi korekcji wzroku przy użyciu najnowocześniejszego na świecie lasera excimerowego MEL 90 firmy Carl Zeiss Meditec. Laser MEL 90 pozwala na przeprowadzanie szerokiego zakresu zabiegów chirurgii refrakcyjnej w korekcji wad wzroku, w najwyższym z dostępnych na świecie standardzie.

Laser MEL 90 jest wyposażony w system aktywnego śledzenia ruchów gałki ocznej, który wraz z doskonałym czasem reakcji zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i najwyższy poziom leczenia. Urządzenie charakteryzuje się ponadto najmniejszą konsumpcją tkanki na jedną korygowaną dioptrię, w naturalny sposób oszczędzając tkankę rogówki. Mamy do czynienia z najszybszym laserem na rynku: 1,3 sekundy na 1 korygowaną dioptrię, a najkrótszy czas zabiegu oznacza najwyższy komfort Pacjenta. Olbrzymią korzyścią jest też wspólna platforma z urządzeniem femtosekundowym Visumax, dzięki której jeszcze bardziej skraca się czas operacji.

MEL 90 pozwala na wytworzenie u Pacjentów największej strefy optycznej, co wprost przekłada się na jakość widzenia po operacji. Umożliwia również korekcję starczowzroczności (presbiopii).

Zabiegi korekcji wzroku z wykorzystaniem lasera MEL 90 są wykonywane w klinikach Optegra w Warszawie, Szczecinie, Katowicach i Rzeszowie.

 

 


Najnowsze aktualności

informacja o godzinach pracy Klinik w okresie Świąt Wielkanocnych

Informacja o godzinach pracy. Czytaj więcej

MEL 90 - najnowocześniejszy laser firmy Carl Zeiss Meditec do zabiegów LKW w klinikach Optegra.

Jako pierwsi w Polsce wykonujemy od początku marca zabiegi korekcji wzroku przy użyciu najnowocześniejszego na świecie lasera excimerowego MEL 90 firmy Carl Zeiss Meditec. Czytaj więcej

Praca Klinik Optegra w okresie świątecznym

Zapraszamy do zapoznania się z godzinami pracy Klinik Optegra w okresie świątecznym Czytaj więcej

Światowe Dni Młodzieży w Krakowie

UWAGA: Informujemy, że w dniach 26-30.07 Klinika w Krakowie, przy ul. Kapelanka 42a będzie nieczynna. Czytaj więcej

Szczyt NATO

Przypominamy, że w dniach 7-9 lipca odbędzie się szczyt NATO w Warszawie. Godziny pracy Kliniki Okulistycznej Optegra w Warszawie pozostają bez zmian. Czytaj więcej

Mapa strony Polityka prywatności
Powrót do góry