Optegra Polska Sp. o.o. informuje o zamknięciu z dniem 1 sierpnia 2019 roku Sklepu Internetowego Optegra Polska sp. z o.o.. ZOBACZ WIĘCEJ.      

Lekarze okuliści wybrali Lentivu

Osoby, po zabiegu Lentivu® potwierdzają jego niezawodność, a sukces zespołu Optegra mierzymy ich pełnym zaufaniem oraz satysfakcją.

Jesteśmy dumni, że wśród naszych Pacjentów są również lekarze okuliści, którzy zdecydowali przekonać się na własne oczy o przełomie w leczeniu wad wzroku. Podobnie jak pozostali, powrócili do normalnego życia i ulubionych aktywności już następnego dnia po zabiegu. Teraz, gdy pozbyli się już wady wzroku oraz związanych z nią ograniczeń – mogą polecić zabieg swoim Pacjentom. Poznaj lekarzy okulistów, którzy dzięki Lentivu® odzyskali wzrok.

 Ambasadorzy dobrego widzenia!


Najnowsze aktualności

informacja o godzinach pracy Klinik w okresie Świąt Wielkanocnych

Informacja o godzinach pracy. Czytaj więcej

MEL 90 - najnowocześniejszy laser firmy Carl Zeiss Meditec do zabiegów LKW w klinikach Optegra.

Jako pierwsi w Polsce wykonujemy od początku marca zabiegi korekcji wzroku przy użyciu najnowocześniejszego na świecie lasera excimerowego MEL 90 firmy Carl Zeiss Meditec. Czytaj więcej

Praca Klinik Optegra w okresie świątecznym

Zapraszamy do zapoznania się z godzinami pracy Klinik Optegra w okresie świątecznym Czytaj więcej

Światowe Dni Młodzieży w Krakowie

UWAGA: Informujemy, że w dniach 26-30.07 Klinika w Krakowie, przy ul. Kapelanka 42a będzie nieczynna. Czytaj więcej

Szczyt NATO

Przypominamy, że w dniach 7-9 lipca odbędzie się szczyt NATO w Warszawie. Godziny pracy Kliniki Okulistycznej Optegra w Warszawie pozostają bez zmian. Czytaj więcej

Mapa strony Polityka prywatności
Powrót do góry