Zostałeś zdyskwalifikowany do zabiegu laserowej korekcji w innej klinice? Uważasz, że astygmatyzmu nie można skorygować? Przyjdź do nas! Mamy wieloletnie doświadczenie w korygowaniu bardzo dużych i skomplikowanych wad wzroku!      

Czy to jest zabieg dla mnie?

Korekcja wad wzroku to prosty i bezpieczny zabieg. Od lat skutecznie pomaga odzyskiwać ostrość widzenia i radość życia setkom tysięcy osób na świecie. Jedna prosta decyzja całkowicie zmieniła ich życie. Czy może też wpłynąć na Twoje? Dalsze kroki zależą tylko od Twojej decyzji. Zastanów się, jak wyglądałaby Twoja codzienność, gdyby jeden szybki zabieg mógł przywrócić Ci ostrość widzenia. To jak powtórne narodziny w świecie, gdzie wreszcie wszystko jest jasne, czyste i wyraźne.

Zabiegi korekcji wzroku poleca się wszystkim osobom, które mają stwierdzoną dalekowzroczność, krótkowzroczność lub astygmatyzm, pod warunkiem, że nie występują przeciwwskazania medyczne. Nie są przeznaczone dla dzieci i młodzieży poniżej 21 roku życia, ponieważ w ich przypadku oko jest w ciągłej fazie rozwoju.

Mapa strony Polityka Prywatności Cookies Informacje o przetwarzaniu danych osobowych.
Powrót do góry