Laserowa Korekcja Wzroku

Oczy są oknem na świat. Bez ich doskonałego funkcjonowania wiele rodzajów hobby czy upragnionych zawodów pozostaje w sferze fantazji. To prawda, że do szkieł korekcyjnych i okularów można przywyknąć. Jednak wielu użytkowników okularów w głębi duszy tęskni za sprawnymi oczami, dzięki którym świat nie musi być oglądany „przez szybę”. Jesteś jednym z nich? A może okulary przeszkadzają Ci w uprawianiu ulubionych dyscyplin sportowych lub nie cierpisz mieć w oku soczewek kontaktowych?

Masz rację, lepiej widzieć świat w jego najdrobniejszych szczegółach, o każdej porze dnia i nocy. Korekta wady wzroku pomoże Ci ziścić te pragnienia. Kliniki Optegra powstały z myślą o ludziach borykających się ze schorzeniami narządu wzroku. Przywracanie pełnego wzroku jest naszym powołaniem i pasją.

Od momentu, w którym się do nas zgłosisz, zostaniesz otoczony troskliwą opieką, a nasi specjaliści zadbają o zdrowie Twoich oczu. Wiele zabiegów korekty wady wzroku, wykonywanych przez doświadczonych i utalentowanych lekarzy, trwa mniej niż 20 minut. Od pierwszej do ostatniej chwili pobytu w Klinice stworzymy dla Ciebie miłą, przyjazną atmosferę i ekskluzywne warunki.

Zabieg należy do najbezpieczniejszych metod korekcji krótkowzroczności, nadwzrocznośc i astygmatyzmu. 95% Pacjentów, którzy poddali się zabiegowi, deklaruje pełne zadowolenie z rezultatów laserowej korekty wzroku. Zabieg laserowej korekcji wzroku przebiega zupełnie bezboleśnie. Do znieczulenia wystarczą krople do oczu. 

Zapraszamy na konsultację. To pierwszy krok do podjęcia decyzji, która może sprawić, że świat wokół znów stanie się znowu wyraźny.

infografika-2-2.png

 

 

Mapa strony Polityka prywatności
Powrót do góry