Gwarancja Lepszego Widzenia

Nasz punkt widzenia

Poprawa jakości widzenia przez całkowite usunięcie wady wzroku naszych Pacjentów to cel naszych działań.

Chcemy w pełnym stopniu uniezależnić Pacjentów od okularów i soczewek kontaktowych, a tym samym zapewnić wyższy komfort życia i możliwość wykonywania wszystkich codziennych aktywności bez konieczności noszenia okularów.

Nie robimy nic „na oko”

Podczas wizyty kwalifikującej do zabiegu nasi lekarze-specjaliści zdiagnozują wadę wzroku i ustalą odpowiednią metodę jej korekcji.

Naszym Pacjentom oferujemy wybór między różnymi metodami korekcji wzroku. Proponujemy indywidualne rozwiązania pozwalające na całkowite pozbycie się wady wzroku. W mało prawdopodobnym przypadku, jeśli całkowite usunięcie wady wzroku nie będzie możliwe zaproponujemy metodę pozwalającą na maksymalne zmniejszenie wady wzroku.

Gwarancja Lepszego Widzenia

Zdarzają się przypadki, w których pierwszy zabieg nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. Takie sytuacje dotyczą bardzo niewielkiego odsetka Pacjentów i zwykle zależą od liczby redukowanych dioptrii i rodzaju wady. Jeśli lekarz okulista Optegra zadecyduje, że kolejny zabieg powinien przyczynić się do poprawy widzenia, oferujemy go bezpłatnie jako część pełnego procesu leczenia. Jedyny koszt, jaki trzeba ponieść to cena badań diagnostycznych do reoperacji (cena zgodnie z obowiązującym cennikiem)

Szczegółowe warunki gwarancji znajdą Państwo w Regulaminie Gwarancji Lepszego widzenia

Mapa strony Polityka prywatności
Powrót do góry