Klinika Okulistyczna Optegra Szczecin

ul. Mickiewicza 140
71-153 Szczecin

222 426 260

szczecin@optegra.com.pl

poniedziałek - piątek
od 8:00 do 20:00

Wskazówki dojazdu

W naszej szczecińskiej Klinice Okulistycznej Optegra każdego Pacjenta obejmujemy profesjonalną, dobraną do jego indywidualnych potrzeb i wymagań opieką medyczną. Zachowujemy najwyższe, światowe standardy, co jest możliwe dzięki profesjonalnemu personelowi i nowoczesnej aparaturze medycznej.

Nasza historia sięga 2007 roku. Od tego czasu z przyjemnością leczymy, pomagamy, doradzamy, wsłuchujemy się w historie Pacjentów. Każdy z nich jest dla nas ważny, bo udana terapia to sprawdzian, potwierdzający nasze kwalifikacje.

Stanowimy jedyne centrum okulistyczne w województwie zachodniopomorskim, która wykonuje laserowe usuwanie wad wzroku z wykorzystaniem nowoczesnego lasera femtosekundowego. Wszelkie nasze działania opierają się na szerokiej wiedzy medycznej wybitnych ekspertów. Świadczymy pełen zakres usług okulistycznych, diagnostycznych, terapię zachowawczą oraz nowatorskie zabiegi okulistyczne w ramach chirurgii jednego dnia. Technologie medyczne, z których korzystamy, wyróżnia jakość, nowoczesność i bezpieczeństwo stosowania. 

Mapa strony Polityka prywatności
Powrót do góry