Klinika Okulistyczna Optegra Rzeszów


Rzeszów dołączył do grona miast, gdzie klinika Optegra oferuje profesjonalne leczenie wzroku. Wykonujemy dziesiątki zabiegów mających na celu przywrócenie zdrowia oczu pacjentów, którzy zdecydowali się skorzystać z naszej oferty.

Laserowa korekcja wzroku w Rzeszowie przeprowadzana jest za pomocą nowoczesnego, specjalistycznego sprzętu. Laser Visumax firmy Zeiss wykorzystywany przy zabiegu Lentivu jest niezwykle skuteczny, precyzyjny  i bezpieczny w użyciu, dzięki czemu pacjenci bardzo szybko wracają do zdrowia.

Usługi dostępne w naszej klinice:

  • wizyty kwalifikacyjne do zabiegów
  • zabiegi laserowej korekcji wzroku
  • konsultacje okulistyczne

oraz pozostałe zabiegi, które dostosowujemy do potrzeb pacjentów. Oferowane przez naszą klinikę usługi obejmują również zaawansowaną diagnostykę przy pomocy m.in. angiografii fluoresceinowej, USG gałek ocznych, OCT, badań na ekranie Hessa, topografii rogówki czy cyfrowej fotografii dna oka i innych metod rozpoznania.

Dostępna u nas laserowa korekcja wzroku należy do najnowocześniejszych na całym świecie. Zachęcamy do kontaktu – udzielimy wszelkich potrzebnych informacji dotyczących zabiegu i umówimy wizytę w najbliższym możliwym terminie.

Budynek Skyres
ul. Warszawska 18

222 426 260

kontakt@optegra.com.pl

Zapraszamy wkrótce!

Mapa strony Polityka Prywatności Cookies
Powrót do góry