Klinika Okulistyczna Optegra Kraków

ul. Kapelanka 42a,
30-347 Kraków

222 426 260

krakow@optegra.com.pl

Czynne poniedziałek - piątek
od 8:00 do 20:00

Wskazówki dojazdu

Klinika Okulistyczna Optegra w Krakowie jest jedną z najdłużej działających, małopolskich placówek, wyspecjalizowanych w chirurgii oka. Od 16 lat mamy najlepszy zespół lekarzy specjalistów, którzy wykonali już ponad 20 tysięcy zabiegów, każdego dnia dbając o wzrok naszych Pacjentów.

Centrum okulistyczne Optegra w Krakowie oferuje szeroki zakres wyspecjalizowanych zabiegów, wykonywanych w trybie jednego dnia. W szczególności należy zwrócić uwagę na korekcję wzroku z użyciem lasera femtosekundowego, operacje zaćmy, leczenie zwyrodnienia siatkówki (AMD) oraz najszerszą w kraju ofertę zabiegów okuloplastycznych w tym także chirurgii plastycznej powiek. 
Byliśmy w naszym kraju prekursorami we wprowadzaniu zabiegów usunięcia zaćmy metodą fakoemulsyfikacji oraz zabiegów chirurgii refrakcyjnej.

Zaufały nam już tysiące Pacjentów. Nie brak wśród nich nazwisk z pierwszych stron gazet, osobistości ze świata sportu, kultury i nauki. Ich radość i satysfakcja a co najważniejsze sprawność i ostrość widzenia jest dla nas największym wyróżnieniem. 

Mapa strony Polityka prywatności
Powrót do góry