Okulistyka dziecięca

Prywatna Klinika Okulistyczna Optegra im. św. Jerzego w Poznaniu jest jedną z nielicznych placówek medycznych w Wielkopolsce, niosących pomoc okulistyczną najmłodszym Pacjentom. W ramach poradni okulistycznej przyjmujemy dzieci od pierwszych dni życia, prowadząc między innymi przesiewowe badania w kierunku retinopatii wcześniaków. 

Dzieci to specyficzna i wymagająca indywidualnego podejścia grupa Pacjentów. Otaczamy ją więc opieką najlepszych specjalistów w regionie. 

Kładziemy duży nacisk na profilaktykę i wczesne wykrywanie wad wzroku u dzieci z różnych grup wiekowych, ale też proponujemy  kompleksową diagnostykę innych niż wady wzroku chorób oczu. Wśród zabiegów, dostępnych w naszej Klinice, znajdują się m.in.  operacja zeza u dzieci oraz udrażnianie dróg łzowych, wykonywane także w ramach kontraktu z  NFZ.

Zdajemy sobie sprawę, jakim przeżyciem jest dla Państwa oraz dziecka wizyta u okulisty, dlatego staramy się, aby nasi najmłodsi Pacjenci czuli się u nas dobrze i nie mieli dodatkowych powodów do stresu. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń 61 844 27 27* lub umów wizytę.

*) infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz 07:00-15:00. 

Mapa strony Polityka prywatności
Powrót do góry