baner-top-3.jpg

Bycie okularnikiem lub noszenie soczewek kosztuje.

Dzięki zabiegom laserowej korekcji wzroku oszczędzasz od 3000 do 16 000 zł.

Laserowa korekcja wzroku to wydatek jednorazowy i daje trwały efekt.

Teraz:
- wizyta kwalifikacyjna do zabiegu korekcji wzroku 159 zł
- zabieg korekcji wzroku już od 999 zł*

Umów się na wizytę już dziś!

Sprawdź szczegóły promocji

Cennik zabiegów leczenia stożka rogówki

Przed rozpoczęciem leczenia stożka rogówki w naszej  Klinice Okulistycznej szczegółowo i rzetelnie informujemy Pacjentów o dokładnej cenie leczenia. Naszych wycen dokonujemy w sposób przejrzysty i czytelny. Na bieżąco wyjaśniamy wszelkie wątpliwości i udzielamy wyczerpujących odpowiedzi na pytania dotyczące cen zabiegów. Kosztorysy nie zawierają niejasnych, ukrytych opłat.

Cenniki, które prezentujemy, ujmują wszystkie rzeczywiste koszty konsultacji i leczenia. Dzięki nim Pacjenci mogą podjąć przemyślaną decyzję o zabiegu lub zaplanować jego wykonanie w przyszłości.

Wysokość ceny leczenia stożka rogówki wyraża jakość i najwyższe standardy, jakie zapewniają nasi wykwalifikowani specjaliści. Odzwierciedla ich doświadczenie i praktyczne umiejętności. Warto także pamiętać, że chirurdzy Klinik Optegra posługują się innowacyjnym sprzętem. Nieustannie doskonalimy naszą wiedzę i inwestujemy w technologię. Wszystko po to, by usatysfakcjonować Pacjentów i zagwarantować im dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i międzynarodowego know-how.

Oferujemy różnorodne opcje i warianty finansowania usług.

Wybierz klinikę i sprawdź naszą ofertę.

Wybierz Klinikę
Mapa strony Polityka Prywatności Cookies
Powrót do góry