banner-opt2-1.jpg

Pożegnaj na zawsze okulary i soczewki!
Nie widzisz z daleka?
Musisz przytykać gazetę do nosa, żeby coś przeczytać?
Oślepiają Cię światła samochodów jadących z naprzeciwka?
Coraz rzadziej wybierasz się w podróż po zmroku?
Nosisz okulary, ale nie lubisz ich, bo przeszkadzają, ciągle je poprawiasz, a do tego często parują?

To najwyższy czas, żeby odwiedzić specjalistę.

Umów się na bezpłatną konsultację >

Cennik zabiegów leczenia stożka rogówki

Przed rozpoczęciem leczenia stożka rogówki w naszej  Klinice Okulistycznej szczegółowo i rzetelnie informujemy Pacjentów o dokładnej cenie leczenia. Naszych wycen dokonujemy w sposób przejrzysty i czytelny. Na bieżąco wyjaśniamy wszelkie wątpliwości i udzielamy wyczerpujących odpowiedzi na pytania dotyczące cen zabiegów. Kosztorysy nie zawierają niejasnych, ukrytych opłat.

Cenniki, które prezentujemy, ujmują wszystkie rzeczywiste koszty konsultacji i leczenia. Dzięki nim Pacjenci mogą podjąć przemyślaną decyzję o zabiegu lub zaplanować jego wykonanie w przyszłości.

Wysokość ceny leczenia stożka rogówki wyraża jakość i najwyższe standardy, jakie zapewniają nasi wykwalifikowani specjaliści. Odzwierciedla ich doświadczenie i praktyczne umiejętności. Warto także pamiętać, że chirurdzy Klinik Optegra posługują się innowacyjnym sprzętem. Nieustannie doskonalimy naszą wiedzę i inwestujemy w technologię. Wszystko po to, by usatysfakcjonować Pacjentów i zagwarantować im dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i międzynarodowego know-how.

Oferujemy różnorodne opcje i warianty finansowania usług.

Wybierz klinikę i sprawdź naszą ofertę.

Wybierz Klinikę
Mapa strony Polityka Prywatności Cookies
Powrót do góry