banner-opt2-1.jpg

Pożegnaj na zawsze okulary i soczewki!
Nie widzisz z daleka?
Musisz przytykać gazetę do nosa, żeby coś przeczytać?
Oślepiają Cię światła samochodów jadących z naprzeciwka?
Coraz rzadziej wybierasz się w podróż po zmroku?
Nosisz okulary, ale nie lubisz ich, bo przeszkadzają, ciągle je poprawiasz, a do tego często parują?

To najwyższy czas, żeby odwiedzić specjalistę.

Umów się na bezpłatną konsultację >

O nas

1punkt-banner.jpgOptegra Polska należy do międzynarodowej sieci klinik chirurgii okulistycznej. Dzięki temu, możemy zaoferować szeroki zakres usług, zapewnić najwyższą jakość medyczną z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz wysokie standardy obsługi pacjenta.

Ostrość widzenia pozwala każdemu człowiekowi obserwować codzienność i przyglądać się światu z zainteresowaniem. Leczenie, które proponujemy pacjentowi, zawsze koncentruje się na rozwiązaniu problemu okulistycznego, z jakim się do nas zgłosił. Uwzględniamy indywidualne oczekiwania i dokładamy wszelkich starań, by spełnić nadzieje na przywrócenie życiu radości, a otoczeniu – barw i ostrości. Cały zespół Optegra w swojej codziennej pracy przestrzega najwyższych standardów leczenia, wykazując poszanowanie dla wszystkich problemów i potrzeb pacjentów.

Każdego pacjenta, przestępującego próg Kliniki Optegra, od pierwszej chwili otaczamy troskliwą, pełną empatii opieką. Doskonale rozumiemy, jak istotna dla pacjentów i jakości ich życia jest możliwość spojrzenia na otoczenie, w którym kształty zachowują swe kontury, a barwy cieszą głębią i intensywnością. Specjalistom z naszych klinik przyświeca nadrzędny cel: pomóc pacjentom w sposób spokojny i bezstresowy wrócić do świata pełnego kolorów i wyraźnych kształtów.

O nas

Jarosław Pawliński

loading...

Mapa strony Polityka Prywatności Cookies
Powrót do góry