banner-opt2-1.jpg

Mamy zaszczyt serdecznie zaprosić Państwa do Warszawy na III Międzynarodową Konferencję Naukowo-Szkoleniową AKADEMIA OPTEGRA "OKULISTYKA NA CO DZIEŃ", która odbędzie się w dniach 19-20 maja 2017 r.

Dowiedz się więcej >

lek. Anna Siemiątkowska Lekarz okulista

lek. Anna Siemiątkowska

Kliniki:

Warszawa

Specjalizacje:

Kwalifikacja zaćma / Diagnostyka / Konsultacje okulistyczne

Umów wizytę

Jestem absolwentką Akademii Medycznej (obecnie Collegium Medicum UMK) im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Od 2004r. jestem związana z Kliniką Okulistki Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, gdzie odbyłam szkolenie specjalizacyjne , uzyskując w 2009r. tytuł specjalisty chorób oczu.

Jestem kierownikiem Przyklinicznej Poradni Okulistycznej, aktualnie starszą asystentką Kliniki Okulistyki.

Z kliniką okulistyczną Optegra związana jestem od września 2013r. W Klinice zajmuję się głownie kwalifikacją do zabiegów usunięcia zaćmy, przeprowadzam również kontrole pooperacyjne, wykonuję zabiegi laserowe  w zaćmie wtórnej i jaskrze. Zajmuję się też leczeniem zachowawczym innych schorzeń narządu wzroku. Prowadzę pacjentów z jaskrą, zapaleniem błony naczyniowej, zwyrodnieniem plamki związanej z wiekiem. Wykonuję i opisuję badania optycznej koherentnej tomografii ( OCT).

Jestem okulistką z zamiłowania. Rzetelną, solidną, z dużą empatią. Zawsze uśmiechnięta, bezpośrednia, zaangażowana w proces leczniczy.

W wolnych chwilach biegam i jeżdżę na rowerze. Zawsze znajdę czas na dobra książkę. 


Mapa strony Polityka Prywatności Cookies
Powrót do góry