banner-opt2-1.jpg

Pożegnaj na zawsze okulary i soczewki!
Nie widzisz z daleka?
Musisz przytykać gazetę do nosa, żeby coś przeczytać?
Oślepiają Cię światła samochodów jadących z naprzeciwka?
Coraz rzadziej wybierasz się w podróż po zmroku?
Nosisz okulary, ale nie lubisz ich, bo przeszkadzają, ciągle je poprawiasz, a do tego często parują?

To najwyższy czas, żeby odwiedzić specjalistę.

Umów się na bezpłatną konsultację >

dr n. med. Katarzyna Skonieczna Lekarz okulista

dr n. med. Katarzyna Skonieczna

Kliniki:

Warszawa

Specjalizacje:

Umów wizytę

Jestem specjalistą w dziedzinie okulistyki (dyplom z wyróżnieniem) z wieloletnim doświadczeniem klinicznym zdobytym w Klinice Okulistyki CMKP w Warszawie.

W 2014 roku z wyróżnieniem obroniłam pracę doktorską z zakresu jaskry normalnego ciśnienia.

Okulistyka jest nie tylko moim zawodem, ale przede wszystkim prawdziwą pasją. Uważam, iż priorytetem każdego lekarza powinno być indywidualne i pełne profesjonalizmu podejście do pacjenta, co staram się realizować w mojej codziennej pracy.

Specjalizuję się w mikrochirurgii przedniego odcinka gałki ocznej (korekcja wad wzroku, chirurgia zaćmy) oraz laseroterapii przedniego i tylnego odcinka gałki ocznej.

W Klinice Okulistycznej Optergra zajmuję się korekcją wad wzroku. Wykonuję zabiegi LENTIVU, FemtoLASIK, EBK oraz LASEK u pacjentów z krótkowzrocznością, nadwzrocznością, astygmatyzmem oraz wadami mieszanymi. Koryguję również presbiopię wykorzystując metodę LBV/monowizję.

Odbyłam szkolenie z zakresu laserowej chirurgii refrakcyjnej rogówki w Moorfields Eye Hospital w Londynie. Posiadam certyfikat European Accreditation Council for Continuing Medical Education z zakresu chirurgii refrakcyjnej.

W czasie specjalizacji odbyłam staże w najbardziej renomowanych ośrodkach zagranicznych:

- Moorfields Eye Hospital w Londynie  - staż z zakresu chorób rogówki, jaskry, chorób siatkówki i chirurgii plastycznej powiek – stypendium European Society of Ophthalmology

- Instituto de Microcirurgia Ocular (IMO) w Barcelonie - staż z zakresu chirurgii refrakcyjnej i chirurgii zaćmy – stypendium European Society of Cataract and Refractive Surgeons

- Indie - staż z zakresu chirurgicznego leczenia zaćmy - stypendium Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.

Jestem członkiem European Society of Cataract and Refractive Surgeons, European Glaucoma Society i Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.

Jestem obecnie jedynym okulistą z Polski, który bierze udział w prestiżowym International Glaucoma Panel and Mentorship Programme (pod kierownictwem Prof. David Garway-Heath z Moorfields Eye Hospital w Londynie).

Jestem autorem licznych publikacji i doniesień zjazdowych (w tym prac wyróżnionych na najważniejszych międzynarodowych konferencjach okulistycznych, m.in. World Ophthalmology Congress w Tokio).

Regularnie pogłębiam i aktualizuję swoją wiedzę aktywnie uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach oraz zagranicznych konferencjach okulistycznych.


Mapa strony Polityka Prywatności Cookies
Powrót do góry