Specjalista ds. Obsługi Pacjenta w Warszawie - [#]

Warszawa

Optegra Polska Sp. z o.o.

Międzynarodowa sieć klinik okulistycznych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista/-tka ds. Obsługi Pacjenta

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska (zakres obowiązków):

  • kompleksowa obsługa pacjentów (w tym telefoniczna) zgodnie z przyjętymi standardami firmy
  • monitorowanie jakości obsługi pacjenta
  • współpraca z Działem Marketingu
  • realizacja projektów zlecanych przez przełożonego oraz bieżących spraw biurowych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w obsłudze Klienta
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • znajomość obsługi arkuszy kalkulacyjnych
  • umiejętność tworzenia prezentacji
  • wykształcenie min. średnie
  • dobra organizacja czasu pracy
  • skrupulatność, obowiązkowość
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • pracę w wiodącej sieci klinik okulistycznych
  • interesującą i pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze
  • możliwość poszerzania swoich kompetencji poprzez szkolenia
  • przyjazną atmosferę w pracy

Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem i list motywacyjny, prosimy przesyłać drogą elektroniczną za pośrednictwem przycisku Aplikuj  wpisując w tytule swoje Imię i Nazwisko

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Dołącz do nas!

Dozwolone pliki: .pdf, .doc, .docx, .txt, .odt, .rtf.