banner-opt2-1.jpg

Pożegnaj na zawsze okulary i soczewki!
Nie widzisz z daleka?
Musisz przytykać gazetę do nosa, żeby coś przeczytać?
Oślepiają Cię światła samochodów jadących z naprzeciwka?
Coraz rzadziej wybierasz się w podróż po zmroku?
Nosisz okulary, ale nie lubisz ich, bo przeszkadzają, ciągle je poprawiasz, a do tego często parują?

To najwyższy czas, żeby odwiedzić specjalistę.

Umów się na bezpłatną konsultację >

Korekcja Wzroku

banner1a.jpg

Korekcja wad wzroku to skuteczna i precyzyjna metoda chirurgiczna, która przywraca pełen komfort zdrowego widzenia.

Wystarczy kwadrans - mniej więcej tyle zajmuje cała procedura. Jeśli borykasz się z krótkowzrocznością, dalekowzrocznością lub astygmatyzmem, to metoda stworzona dla Ciebie. Nie musisz obawiać się bólu i powikłań. Zabieg jest bezbolesny, bezpieczny, od lat z powodzeniem stosowany w chirurgii okulistycznej.

W Klinikach Optegra znajdziesz się pod opieką doświadczonych specjalistów. Dysponujemy najwyższej klasy technologiami stworzonymi po to, aby przywracać ludziom ostrość widzenia. Także Tobie.

Co ten krótki zabieg może zmienić w Twoim życiu? Zapomnisz o okularach i soczewkach. Odzyskasz radość płynącą z poznawania i podziwiania świata. Zarejestrujesz wszystkie wyjątkowe chwile. Zachwycisz się światem na nowo.

Pacjenci Klinik Optegra każdego dnia mówią, że warto było podjąć decyzję, która okazała się pierwszym krokiem do wielkiej przemiany.

Zabieg należy do najbezpieczniejszych i najprecyzyjniejszych metod korekcji krótkowzroczności, nadwzroczności i astygmatyzmu. Specjalista używa lasera, by zmienić kształt przedniej, przezroczystej części oka (rogówki). 97% Pacjentów, którzy poddali się zabiegowi, deklaruje pełne zadowolenie z rezultatów korekcji. Dzięki metodzie całkowicie zrezygnowali z okularów lub soczewek. Wykonuje się je w warunkach ambulatoryjnych, stosując znieczulenie miejscowe (w postaci kropli do oczu). Zabieg przebiega zupełnie bezboleśnie.

Zabiegi  korekcji wzroku pozwalają na korekcję w następującym zakresie:

Krótkowzroczność
do -10D

Nadzwroczność
do +5D

Astygmatyzm
do ± 5D

 

Umów się na wizytę ONLINE

 

Mapa strony Polityka Prywatności Cookies
Powrót do góry