Kliniki Okulistyczne Optegra
222 466 122
Umów się na wizytę

Klinika Okulistyczna Optegra Kraków

ul. Kapelanka 42a,
30-347 Kraków

222 466 122

krakow@optegra.com.pl

Czynne poniedziałek - piątek
od 8:00 do 20:00

Wskazówki dojazdu

Światowe Dni Młodzieży w Krakowie:

UWAGA: Informujemy, że w dniach 26-30.07 Klinika w Krakowie, przy ul. Kapelanka 42a będzie nieczynna.

Klinika okulistyczna Optegra to wyjątkowe miejsce, które na zdrowotnej mapie Krakowa istnieje już od 16 lat. Przez te lata przeprowadziliśmy ponad dwadzieścia tysięcy zabiegów, każdego dnia dbając o wzrok naszych pacjentów.

Należymy do najdłużej działających w tym regionie Małopolski placówek, wyspecjalizowanych w chirurgii oka. Byliśmy prekursorami we wprowadzaniu zabiegów usunięcia zaćmy metodą fakoemulsyfikacji oraz zabiegów chirurgii refrakcyjnej. Od kilkunastu lat mamy ten sam zespół lekarzy, pielęgniarek i recepcjonistek – to bardzo ważne dla naszych pacjentów.

Zaufały nam tysiące pacjentów, wśród których nie brak nazwisk z pierwszych stron gazet, osobistości ze świata sportu, kultury i nauki. Ich radość i satysfakcja z dobrego widzenia stanowi dla nas największe wyróżnienie..

Mam ogromną przyjemnośc przekazać Państwu informację, iż nadszedł czas zmian na lepsze.

Od 15 lipca klinika okulistyczna Optegra przenosi swoją siedzibę do nowoczesnego budynku przy ul. Kapelanka 42.

Nowoczesne, eleganckie i przestronne wnętrze, miły dla oka wygląd i dbałość o każdy detal sprawi, że  nasi pacjenci poczują się tutaj jeszcze bardziej komfortowo.

Wnętrza to oczywiście dodatek do usług, a te są na światowym poziomie. Tak dopracowanego budynku użyteczności publicznej w Małopolsce jeszcze nie było! Na blisko 1000 m2 przygotowaliśmy 6 gabinetów lekarskich, 2 sale zabiegowe i 4 niezależne sale przygotowawczo – wypoczynkowe dla pacjentów. Sala operacyjna wyposażona została  w najnowocześniejszy sufit laminarny gwarantujący pełną sterylność oraz bezpieczeństwo zabiegów chirurgicznych.

W nowej klinice rozpoczniemy przeprowadzanie zabiegów najmniej inwazyjnych zabiegów mikrosoczewkowej korekcji wzorku – Lentivu z wykorzystaniem urządzenia Visumax firmy Zeiss, pozwalających pozbyć się wady wzroku a następnego dnia cieszyć się ostrością widzenia. Od listopada ubiegłego roku wykonaliśmy blisko 2 000 zabiegów Lentivu w pozostałych klinikach Optegra w całej Polsce!

Niedaleka odległość od Krakowskiej Galerii Handlowej zachęci Państwa do połączenia wizyty w klinice z zakupami. Dzięki zaś dobrym połączeniom komunikacyjnym i bliskiemu sąsiedztwu z Bulwarami Wiślanymi czy rynkiem Starego Miasta spotkania z lekarzami z Optegra można połączyć ze zwiedzaniem Krakowa.

Wierzymy, że nowa klinika wyznaczy trendy nowej jakości podobnym obiektom w mieście i regionie.

Zmieniamy się dla Was na lepsze!

Mapa strony Polityka Prywatności Cookies
Powrót do góry