baner-top-3.jpg

Bycie okularnikiem lub noszenie soczewek kosztuje.

Dzięki zabiegom laserowej korekcji wzroku oszczędzasz od 3000 do 16 000 zł.

Laserowa korekcja wzroku to wydatek jednorazowy i daje trwały efekt.

Teraz:
- wizyta kwalifikacyjna do zabiegu korekcji wzroku 159 zł
- zabieg korekcji wzroku już od 999 zł*

Umów się na wizytę już dziś!

Sprawdź szczegóły promocji

Metody leczenia zeza

Przed skierowaniem na przykład na operacyjne leczenie zeza, nasi specjaliści zaczynają od przeprowadzenia szeregu specjalistycznych, precyzyjnych badań diagnostycznych. Zespół Optegra szczegółowo analizuje uzyskane wyniki i stawia diagnozę. Lekarz prowadzący, indywidualnie dla każdego Pacjenta, dobiera optymalną i skuteczną terapię. Wcześniej jednak przeprowadza rozmowę z chorym lub z opiekunem dziecka i wysłuchuje oczekiwań na temat efektów leczenia. Nasi okuloplastycy z przyjemnością udzielają wyczerpujących informacji i odpowiedzi na pytania oraz wyjaśniają szczegóły planowanego leczenia zeza u dzieci lub dorosłych.

Dlaczego korekcję zeza warto przeprowadzić właśnie w Klinice OPTEGRA?

Zdrowe oczy to możliwość cieszenia się pełnią życia. Wolność od okularów i soczewek kontaktowych. Szansa na uprawianie bez przeszkód ulubionych sportów lub wykonywanie fachu, który wymaga sprawnie funkcjonującego narządu wzroku. Zdrowe oczy to łatwiejsza i piękniejsza codzienność.

Korekcję zeza warto przeprowadzić jak najwcześniej. Po to, żeby uniknąć dyskomfortu, ale także wielu kompleksów. Jedna decyzja o podjęciu leczenia procentuje przez całe życie. Bo czyż to nie wspaniałe uczucie – cieszyć się nasyconymi barwami, wyraźnymi kształtami, podziwiać świat w każdym detalu?

Filozofię naszych działań i dążeń opieramy na służeniu pomocą Pacjentom, którzy marzą o przywróceniu życiu blasku, a widzianym obrazom – wyrazistości, konturów i uroku. Wdzięczność i radość tych, którzy odzyskali nadzieję i codzienny uśmiech, to sens i istota pracy każdego członka zespołu Kliniki Optegra.

Jesteśmy częścią grupy Optegra – jedynej, międzynarodowej sieci klinik chirurgii okulistycznej w Polsce i na świecie. Specjalizujemy się w chorobach oczu. Nasi fachowcy celują w wykonywaniu innowacyjnych zabiegów, w tym operacji zeza u dorosłych i dzieci. Wykorzystujemy najwyższej klasy sprzęt medyczny. Opieka, którą otaczamy każdego Pacjenta już od momentu przekroczenia progu naszej placówki, jest unikatowa - indywidualna, pełna empatii, zrozumienia. Tak pojmujemy profesjonalizm.

Pacjent jest ośrodkiem wszystkich naszych działań. To na nim skupiamy uwagę i wsłuchujemy się w każde jego słowo, każde wyrażone pragnienie. Lekarz prowadzący wie, że na jego barkach spoczywa ogromna odpowiedzialność. Pacjenci powierzają mu zdrowie swoich oczu i pokładają w nim nadzieję na nowe, lepsze życie.

Kliniki Optegra wyznaczają specjalistę, który zajmuje się Pacjentem podczas całego procesu leczenia zeza. Jest swoistym opiekunem, który spokojnie i ze zrozumieniem przeprowadza podopiecznego przez etapy diagnostyki i terapii. Ważne są dla niego potrzeby i problemy Pacjenta. Bo każdy szczegół ma znaczenie dla skuteczności leczenia i ustalenia źródła dolegliwości.

Wszystkie zabiegi laserowego usuwania zeza czy innych metod terapeutycznych wykonują utalentowani specjaliści. W naszych Klinikach panuje komfortowa atmosfera i ekskluzywne warunki leczenia. Placówki Optegra stworzyli nowatorscy projektanci, którzy zadbali o wygodę Pacjentów i bezstresowy, przyjazny klimat.

Chirurdzy, z którymi współpracujemy, to wybitni fachowcy. Mogą poszczycić się wieloletnią praktyką i licznymi sukcesami zawodowymi. Wiemy, jak istotne jest przeświadczenie Pacjentów, że powierzają zdrowie odpowiedzialnym i doświadczonym profesjonalistom, pełnym empatii i współczucia. Każdego chorego obejmujemy osobistym planem leczenia narządu wzroku i opieki. Tworzymy rozwiązania unikatowe, dostosowane do indywidualnych oczekiwań i charakteru schorzeń.

Przyświeca nam jeden cel: przywracać zdrowie oczu i wyraźne widzenie, dzięki któremu życie nabiera barw, a każdy dzień staje się źródłem wyjątkowych przeżyć. Sprawny wzrok pozwala realizować marzenia i zwyczajnie, poczuć się wolnym. 

Mapa strony Polityka Prywatności Cookies
Powrót do góry