Metody leczenia zeza

Przed skierowaniem na przykład na operacyjne leczenie zeza, nasi specjaliści zaczynają od przeprowadzenia szeregu specjalistycznych, precyzyjnych badań diagnostycznych. Zespół Optegra szczegółowo analizuje uzyskane wyniki i stawia diagnozę. Lekarz prowadzący, indywidualnie dla każdego Pacjenta, dobiera optymalną i skuteczną terapię. Wcześniej jednak przeprowadza rozmowę z chorym lub z opiekunem dziecka i wysłuchuje oczekiwań na temat efektów leczenia. Nasi okuloplastycy z przyjemnością udzielają wyczerpujących informacji i odpowiedzi na pytania oraz wyjaśniają szczegóły planowanego leczenia zeza u dzieci lub dorosłych.

Dlaczego korekcję zeza warto przeprowadzić właśnie w Klinice OPTEGRA?

Zdrowe oczy to możliwość cieszenia się pełnią życia. Wolność od okularów i soczewek kontaktowych. Szansa na uprawianie bez przeszkód ulubionych sportów lub wykonywanie fachu, który wymaga sprawnie funkcjonującego narządu wzroku. Zdrowe oczy to łatwiejsza i piękniejsza codzienność.

Korekcję zeza warto przeprowadzić jak najwcześniej. Po to, żeby uniknąć dyskomfortu, ale także wielu kompleksów. Jedna decyzja o podjęciu leczenia procentuje przez całe życie. Bo czyż to nie wspaniałe uczucie – cieszyć się nasyconymi barwami, wyraźnymi kształtami, podziwiać świat w każdym detalu?

Filozofię naszych działań i dążeń opieramy na służeniu pomocą Pacjentom, którzy marzą o przywróceniu życiu blasku, a widzianym obrazom – wyrazistości, konturów i uroku. Wdzięczność i radość tych, którzy odzyskali nadzieję i codzienny uśmiech, to sens i istota pracy każdego członka zespołu Kliniki Optegra.

Jesteśmy częścią grupy Optegra – jedynej, międzynarodowej sieci klinik chirurgii okulistycznej w Polsce i na świecie. Specjalizujemy się w chorobach oczu. Nasi fachowcy celują w wykonywaniu innowacyjnych zabiegów, w tym operacji zeza u dorosłych i dzieci. Wykorzystujemy najwyższej klasy sprzęt medyczny. Opieka, którą otaczamy każdego Pacjenta już od momentu przekroczenia progu naszej placówki, jest unikatowa - indywidualna, pełna empatii, zrozumienia. Tak pojmujemy profesjonalizm.

Pacjent jest ośrodkiem wszystkich naszych działań. To na nim skupiamy uwagę i wsłuchujemy się w każde jego słowo, każde wyrażone pragnienie. Lekarz prowadzący wie, że na jego barkach spoczywa ogromna odpowiedzialność. Pacjenci powierzają mu zdrowie swoich oczu i pokładają w nim nadzieję na nowe, lepsze życie.

Kliniki Optegra wyznaczają specjalistę, który zajmuje się Pacjentem podczas całego procesu leczenia zeza. Jest swoistym opiekunem, który spokojnie i ze zrozumieniem przeprowadza podopiecznego przez etapy diagnostyki i terapii. Ważne są dla niego potrzeby i problemy Pacjenta. Bo każdy szczegół ma znaczenie dla skuteczności leczenia i ustalenia źródła dolegliwości.

Wszystkie zabiegi laserowego usuwania zeza czy innych metod terapeutycznych wykonują utalentowani specjaliści. W naszych Klinikach panuje komfortowa atmosfera i ekskluzywne warunki leczenia. Placówki Optegra stworzyli nowatorscy projektanci, którzy zadbali o wygodę Pacjentów i bezstresowy, przyjazny klimat.

Chirurdzy, z którymi współpracujemy, to wybitni fachowcy. Mogą poszczycić się wieloletnią praktyką i licznymi sukcesami zawodowymi. Wiemy, jak istotne jest przeświadczenie Pacjentów, że powierzają zdrowie odpowiedzialnym i doświadczonym profesjonalistom, pełnym empatii i współczucia. Każdego chorego obejmujemy osobistym planem leczenia narządu wzroku i opieki. Tworzymy rozwiązania unikatowe, dostosowane do indywidualnych oczekiwań i charakteru schorzeń.

Przyświeca nam jeden cel: przywracać zdrowie oczu i wyraźne widzenie, dzięki któremu życie nabiera barw, a każdy dzień staje się źródłem wyjątkowych przeżyć. Sprawny wzrok pozwala realizować marzenia i zwyczajnie, poczuć się wolnym. 

Mapa strony Polityka Prywatności Cookies
Powrót do góry