banner-opt2-1.jpg

Pożegnaj na zawsze okulary i soczewki!
Nie widzisz z daleka?
Musisz przytykać gazetę do nosa, żeby coś przeczytać?
Oślepiają Cię światła samochodów jadących z naprzeciwka?
Coraz rzadziej wybierasz się w podróż po zmroku?
Nosisz okulary, ale nie lubisz ich, bo przeszkadzają, ciągle je poprawiasz, a do tego często parują?

To najwyższy czas, żeby odwiedzić specjalistę.

Umów się na bezpłatną konsultację >

Okulistyka dziecięca

Prywatna Klinika Okulistyczna Optegra im. św. Jerzego w Poznaniu jest jedną z nielicznych placówek medycznych w Wielkopolsce, niosących pomoc okulistyczną najmłodszym Pacjentom. W ramach poradni okulistycznej przyjmujemy dzieci od pierwszych dni życia, prowadząc między innymi przesiewowe badania w kierunku retinopatii wcześniaków. 

Dzieci to specyficzna i wymagająca indywidualnego podejścia grupa Pacjentów. Otaczamy ją więc opieką najlepszych specjalistów w regionie. 

Kładziemy duży nacisk na profilaktykę i wczesne wykrywanie wad wzroku u dzieci z różnych grup wiekowych, ale też proponujemy  kompleksową diagnostykę innych niż wady wzroku chorób oczu. Wśród zabiegów, dostępnych w naszej Klinice, znajdują się m.in.  operacja zeza u dzieci oraz udrażnianie dróg łzowych, wykonywane także w ramach kontraktu z  NFZ.

Zdajemy sobie sprawę, jakim przeżyciem jest dla Państwa oraz dziecka wizyta u okulisty, dlatego staramy się, aby nasi najmłodsi Pacjenci czuli się u nas dobrze i nie mieli dodatkowych powodów do stresu. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń 222 466 099 lub umów wizytę.

Mapa strony Polityka Prywatności Cookies
Powrót do góry