banner-opt2-1.jpg

Powitaj Nowy Rok bez okularów i soczewek!

Nowa ostrość widzenia bez okularów i soczewek!

Korekcja wzroku już od 999 zł.
Wizyta kwalifikacyjna 200 zł.

Sprawdź noworoczną promocję zabiegów korekcji wzroku.

Odwiedź e-sklep i spełnij marzenia na Nowy Rok!

KUP ONLINE

Okulistyka dziecięca

Prywatna Klinika Okulistyczna Optegra im. św. Jerzego w Poznaniu jest jedną z nielicznych placówek medycznych w Wielkopolsce, niosących pomoc okulistyczną najmłodszym Pacjentom. W ramach poradni okulistycznej przyjmujemy dzieci od pierwszych dni życia, prowadząc między innymi przesiewowe badania w kierunku retinopatii wcześniaków. 

Dzieci to specyficzna i wymagająca indywidualnego podejścia grupa Pacjentów. Otaczamy ją więc opieką najlepszych specjalistów w regionie. 

Kładziemy duży nacisk na profilaktykę i wczesne wykrywanie wad wzroku u dzieci z różnych grup wiekowych, ale też proponujemy  kompleksową diagnostykę innych niż wady wzroku chorób oczu. Wśród zabiegów, dostępnych w naszej Klinice, znajdują się m.in.  operacja zeza u dzieci oraz udrażnianie dróg łzowych, wykonywane także w ramach kontraktu z  NFZ.

Zdajemy sobie sprawę, jakim przeżyciem jest dla Państwa oraz dziecka wizyta u okulisty, dlatego staramy się, aby nasi najmłodsi Pacjenci czuli się u nas dobrze i nie mieli dodatkowych powodów do stresu. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń 222 466 099 lub umów wizytę.

Mapa strony Polityka Prywatności Cookies
Powrót do góry